Bilgisayar Servisi

Saye Bilişim Teknik Servis Hizmetleri Olarak 16 Yıllık Tecrübe ve Birikim ile;

İşinde Uzman Profesyonel Bilgisayar Teknisyenleri ile 30 Dk. İçerisinde Kapınızda ve Hizmetinizde.

Firmamız, satış, teknik destek, sarf malzemesi temini ve Periyodik Bakım & Onarım hizmeti ihtiyaçlarını tek çatı altında toplayarak, yerinde teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Bilgisayar Servisi

Masaüstü Bilgisayar servisi, masaüstü bilgisayarlarda meydana gelen problemlerin çözüme kavuşturulabilmesi için Saye Bilişim Teknik Servis Hizmetleri olarak sizlere sunduğumuz tamir hizmetlerinden bir tanesidir. Masaüstü bilgisayar kasa, ekran, klavye ve mouse ürünlerinden oluşan ve masaların üzerinde konumlandırılan bilgisayarlardır. Masaüstü bilgisayarların her bir parçasının farklı özellikleri ve farklı tamir şekilleri vardır. Bu nedenle masaüstü bilgisayar tamirinin de her bir parçasına ayrı ayrı uygulanması gerekir. Siz de masaüstü bilgisayarlarınız ile ilgili çeşitli problemler yaşıyor ve bu problemlere çözüm bulmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Saye Bilişim Teknik Servis Hizmetleri olarak alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile sizlere en kaliteli hizmetleri en kusursuz şekilde sunuyoruz. Bu noktada yapmanız gereken tek şey firmamız ile iletişime geçmek ve masaüstü bilgisayarınızda ki problemi bize aktarmaktır. Şimdi Saye Bilişim Teknik Servis Hizmetleri olarak sizlere sunduğumuz masaüstü tamir hizmetlerini hep birlikte inceleyelim.

Bilgisayar Format Hizmeti

Bilgisayar format hizmeti, bilgisayarlarda yer alan bilgilerin tümünün temizlenmesini ifade etmektedir. Format hizmeti sayesinde bilgisayar kullanıcının ilk gün aldığı hale getir. Bu sayede bilgisayarda yavaşlama, virüs ve ısınma gibi problemlere çözüm bulunur.

Bilgisayar Network Kurulumu

Network kurulumu, bilgisayarların birbirine bağlanması şeklinde tanımlanabilir. Özellikle işletmeler bilgi paylaşımlarını çok daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmek için network kurulumu hizmetine başvurabilirler.

Bilgisayar SSD HDD Yükseltme

SSD ve HDD yükseltme ile bilgisayarınızda çok daha fazla depolama alanı oluşturabilir ve meydana gelebilecek kasma, ısınma gibi problemlerin önüne geçebilirsiniz.

Bilgisayar RAM Bellek Yükseltme

Ram Bellek yükseltme ile bilgisayarınızda ki verileri çok daha fazla alanda depolayabilir ve depolama problemlerine çözüm bulabilirsiniz.

Bilgisayar Veri & Dosya Kurtarma

Bilgisayarda veri ve dosya kayıpları kişilerin sık sık karşılaştığı problemlerden biridir. Ancak kaybolan veri ve dosyaların geri getirilebilmesi mümkündür. Bazı durumlarda geri getirilen veri ve dosyalarda da kayıplar olsa da veri ve dosyaların %80’i geri getirilebilir.

Bilgisayar Kasası Temizliği

Bilgisayar kasası düzenli olarak temizlenmemesi durumunda toz ve kir ile dolar. Bu da bilgisayarın yavaş çalışmasına ve kısa süre de ısınmasına neden olur. Bilgisayar kasası temizliği hizmetinden faydalanarak bilgisayarınızın kusursuz çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Bilgisayar Kasası Toplama

Bilgisayarların içerisinde yer alan ürünlerin farklı markaların ürünleri olmasına bilgisayar toplama adı verilir. Bilgisayarınızın toplama bir bilgisayar olmasını istiyorsanız bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Bilgisayar Aylık Periyodik Bakımı

Bilgisayarların aylık periyodik bir şekilde bakımının yapılması gerekir. Aksi takdirde bilgisayarlarda ciddi problemler meydana gelebilmektedir. Bu doğrultuda siz de bilgisayarlarınızın aylık bakımını yaptırmalısınız.

En İyi Bilgisayar Tamircisi

Saye Bilişim Teknik Servis Hizmetleri olarak sizlere en kaliteli ve profesyonel hizmetleri sunuyoruz. Bilgisayarınızın kusursuz bir şekilde tamir edilmesini istiyorsanız en iyi bilgisayar tamircisi olarak sunduğumuz bilgisayar tamiri hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı Yerinde Servis Ücretleri

Servis Hizmeti Adresinizde Göz Önünde Onarım
150 ₺
 • Yerinizde Servis Hizmeti
 • Müdahale süresi 30 Dk.'dır.
 • Servis saatleri 09:00 / 21:00
 • Servis süresi 1 bilgisayar onarımı için 2 saat.
 • Fiyatlarımız ilçelere ve mesai saatleri dışına göre farklılık gösterebilir.
Hizmeti Al !
Yardım Hizmeti Uzak Masaüstü Bağlantısı
100 ₺
 • Uzaktan Yardım Hizmeti
 • Müdahale süresi 15 Dk.'dır.
 • Yardım saatleri 09:00 / 21:00
 • Yardım süresi 1 bilgisayar onarımı için 1 saat.
 • Fiyatlarımız soruna ve mesai saatleri dışına göre farklılık gösterebilir.
Hizmeti Al !
Bakım Anlaşması Yıllık Bakım Anlaşması
75 ₺
 • Aylık Bakım Anlaşması
 • Ofis içi 1 bilgisayar için
 • Servis saatleri 09:00 / 21:00
 • Minimum 5 bilgisayar onarımı için geçerlidir.
 • Fiyatlarımız ilçelere ve bilgisayar sayısına göre farklılık gösterebilir.
Hizmeti Al !
Kurtarma Hizmeti Veri Kurtarma & Dosya Kurtarma
450 ₺
 • Veri Kurtarma Hizmeti
 • Müdahale süresi 30 Dk.'dır.
 • Servis saatleri 09:00 / 21:00
 • Fiziksel arızası olmayan diskler için başlangıç fiyatı.
 • Fiziksel hasar durumunda incelemeden sonra detaylı fiyat verilecektir.
Hizmeti Al !

Referanslar

info@sayebilisim.com
Yakuplu Mah. Yakuplu Cad. No:6 Ceylan Rezidans Kat:3 D:127 34524 Beylikdüzü / İSTANBUL

(Haramidere Metrobüs Durağı Yanı)

Şimdi Ara Canlı Yardım
360-813-6347