MacBook Tamiri

Saye Bilişim Teknik Servis Hizmetleri Olarak 16 Yıllık Tecrübe ve Birikim ile;

İşinde Uzman Profesyonel Apple Teknisyenleri ile 30 Dk. İçerisinde Kapınızda ve Hizmetinizde.

Firmamız, satış, teknik destek, sarf malzemesi temini ve Periyodik Bakım & Onarım hizmeti ihtiyaçlarını tek çatı altında toplayarak, yerinde teknik servis hizmeti sunmaktadır.

MacBook Servisi

MacBook tamiri hizmeti ile arızalanan MacBook'larınızın ilk gün ki gibi çalışmasını sağlayabileceğinizi biliyor muydunuz? Saye Bilişim Teknik Servis Hizmetleri olarak sizlere sunduğumuz MacBook Servisi hizmeti ile bilgisayarınızda ki tüm problemleri çözüyor ve bilgisayarınızın kusursuz bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

Günümüzde pek çok MacBook sahibi çeşitli nedenlerden dolayı problemler ile karşılaşabilmektedir. Bu problemlerin çözümünde ise profesyonel bir destek alınması son derece önemlidir. Kendilerine has bir işletim sistemleri olan MacBook'ların tamirinin de kendine has olması gerekmektedir. Bu sayede işletim sisteminde ve içeriğinde herhangi bir değişikliğe gidilmeden MacBook'ların tamir edilebilmesi mümkün hale gelmektedir. Siz de MacBook bilgisayarınızda farklı nedenlerden dolayı çeşitli problemler ile karşılaşıyor ve problemlere çözüm arıyorsanız doğru adrestesiniz. Şimdi gelin MacBook tamiri hizmetimiz kapsamında sizlere neler sunduğumuzu detaylı bir şekilde inceleyelim.

MacBook Ekran Değişimi

Ekran değişimi, MacBookların ekranlarında ki problemlerin giderilmesi için sunulan bir hizmettir. Ekran değişimi yapmadan önce problemin ekrandan kaynaklandığından emin olunması gerekir. Çünkü Ekran değişimi diğer tamir hizmetlerine göre çok daha masraflıdır. Ayrıca ekranın orijinal olması ve MacBook ile uyumlu olması son derece önemli bir husustur.

MacBook Klavye Değişimi

MacBook klavyelerinde sık sık problemler meydana gelebilir. Aynı harfe iki kere basma, bazı harflerin çalışmaması gibi problemler ile karşılaşıldığında mutlaka klavye değişimi yapılması gerekir. Bu doğrultuda MacBook'ların kendilerine has özelliklere sahip olan orijinal klavyelerin tercih edilmesi ve MacBook'larda kullanılması kusursuz bir şekilde bilgisayar klavyenizi kullanmanız için son derece önemlidir.

MacBook Batarya Değişimi

Şarj problemi yaşıyor ve prize bağımlı bir şekilde bilgisayarınızı kullanıyorsanız bilgisayarınızın bataryasının değişim zamanı gelmiş demektir. MacBook bilgisayarlarda prize bağımlı bir şekilde kullanılmadığı için tercih edilmektedir. Ancak batarya problemi bilgisayarları prize bağımlı hale getirir ve çeşitli problemleri beraberinde getirir. Bu nedenle batarya ile ilgili yaşanan sıkıntılarda batarya değişimi hizmeti alabilirsiniz.

MacBook CPU Fan Değişimi

CPU fan değişimi, bilgisayarların ısınma ve hararetli çalışma gibi durumlarında gerçekleştirilir. Bilgisayarınızı çok kullanıyor ve fan temizliğiniz yaptırmıyorsanız fanlarda çeşitli problemler meydana gelir. Bu noktada CPU fan değişimi hizmetinden faydalanmanız gerekir.

MacBook SSD HDD Yükseltme

SSD ve HDD, bilgisayarlarda ki verilerin depolanması için geliştirilen veri depolama aygıtıdır. Bilgisayarınızda ki depolama alanının küçük olduğunu düşünüyor ve daha fazlasına ihtiyaç duyuyorsanız SSD ve HDD yükseltme hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

MacBook RAM Bellek Yükseltme

Bilgisayarınızda ki ram belleğin düşük olduğunu düşünüyor ve daha fazlasına ihtiyaç duyuyorsanız MacBook ram yükseltme hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınızda çok daha fazla depolama alanına sahip olabilirsiniz.

MacBook Anakart Onarım Hizmetleri

Anakart bilgisayarlar için son derece önemli olan bir parçadır. Anakart arızalarının meydana gelmesi durumunda anakartın onarılması ya da değiştirilmesi gerekmektedir. Bazı durumlarda anakart onarılabilmektedir. Anakartın büyük bir hasar görüp görmediğine mac servisi hizmeti kapsamında bakılması ve kartın değişip değişmeyeceğine karar verilmesi gerekir.

MacBook Veri Kurtarma Hizmetleri

Veri kurtarma hizmetleri ile bilgisayarınızdan sildiğiniz ya da yanlışlıkla silinen verilere ulaşabilirsiniz. Özellikle sizin için önemli olan verilerinizi veri kurtarma hizmetleri ile kolayca kurtarabilirsiniz. Ancak bazı durumlarda kurtulan verilerde de çeşitli kayıplar meydana gelebilmektedir.

Profesyonel MacBook Servisi

MacBookların kendilerine özel bir yapıda olduklarından ve bu yapıların göz önüne alınarak tamir hizmetlerinin geliştirilmesi gerektiğinden bahsettik. Bu doğrultuda firmamız Saye Bilişim Teknik Servis Hizmetleri alanında profesyonel ve uzman kadrosu ile en kaliteli ve güvenilir MacBook servisi hizmetini sağlıyoruz. Sizin de bu hizmetlerden birine ihtiyacınız varsa detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı Yerinde Servis Ücretleri

Servis Hizmeti Adresinizde Göz Önünde Onarım
150 ₺
 • Yerinizde Servis Hizmeti
 • Müdahale süresi 30 Dk.'dır.
 • Servis saatleri 09:00 / 21:00
 • Servis süresi 1 bilgisayar onarımı için 2 saat.
 • Fiyatlarımız ilçelere ve mesai saatleri dışına göre farklılık gösterebilir.
Hizmeti Al !
Yardım Hizmeti Uzak Masaüstü Bağlantısı
100 ₺
 • Uzaktan Yardım Hizmeti
 • Müdahale süresi 15 Dk.'dır.
 • Yardım saatleri 09:00 / 21:00
 • Yardım süresi 1 bilgisayar onarımı için 1 saat.
 • Fiyatlarımız soruna ve mesai saatleri dışına göre farklılık gösterebilir.
Hizmeti Al !
Bakım Anlaşması Yıllık Bakım Anlaşması
75 ₺
 • Aylık Bakım Anlaşması
 • Ofis içi 1 bilgisayar için
 • Servis saatleri 09:00 / 21:00
 • Minimum 5 bilgisayar onarımı için geçerlidir.
 • Fiyatlarımız ilçelere ve bilgisayar sayısına göre farklılık gösterebilir.
Hizmeti Al !
Kurtarma Hizmeti Veri Kurtarma & Dosya Kurtarma
450 ₺
 • Veri Kurtarma Hizmeti
 • Müdahale süresi 30 Dk.'dır.
 • Servis saatleri 09:00 / 21:00
 • Fiziksel arızası olmayan diskler için başlangıç fiyatı.
 • Fiziksel hasar durumunda incelemeden sonra detaylı fiyat verilecektir.
Hizmeti Al !

Referanslar

info@sayebilisim.com
Yakuplu Mah. Yakuplu Cad. No:6 Ceylan Rezidans Kat:3 D:127 34524 Beylikdüzü / İSTANBUL

(Haramidere Metrobüs Durağı Yanı)

Şimdi Ara Canlı Yardım
360-813-6347