Notebook Tamiri

Saye Bilişim Teknik Servis Hizmetleri Olarak 16 Yıllık Tecrübe ve Birikim ile;

İşinde Uzman Profesyonel NoteBook Teknisyenleri ile 30 Dk. İçerisinde Kapınızda ve Hizmetinizde.

Firmamız, satış, teknik destek, sarf malzemesi temini ve Periyodik Bakım & Onarım hizmeti ihtiyaçlarını tek çatı altında toplayarak, yerinde teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Notebook Servisi

En kaliteli notebook servisi hizmeti ile notebooklarınızda ki problemlere kısa sürede çözüm bulmak ister misiniz? Cevabınız evetse doğru adrestesiniz. Saye Bilişim Teknik Servis Hizmetleri olarak kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize en kaliteli ve güvenilir notebook tamiri hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda notebook tamiri alanında uzman ve bilgili kadromuzla sizlere hizmet veriyor, tüm problemlerinize çözüm buluyoruz.

Notebook, dizüstü bilgisayar olarak Türkçeleştirebileceğimiz bir bilgisayar çeşididir. Herhangi bir ortama bağlı kalmadan kullanılabilir olması en büyük avantajı olan notebooklar çeşitli nedenlerden dolayı arızalanabilmektedir. Söz konusu arızanın giderilmesi için ise profesyonel bir destek alınması son derece önemlidir. Bilgisayarınızda meydana gelen problemleri kendiniz çözmeye kalktığınızda çok daha büyük problemler ile karşılaşabilirsiniz. Şimdi gelin Saye Bilişim Teknik Servis Hizmetleri olarak sizlere sunduğumuz hizmetleri detaylı bir şekilde inceleyelim.

Notebook Ekran Değişimi

Ekran değişimi hizmeti, notebookların ekranlarında meydana gelen problemler neticesinde başvurulan bir hizmettir. Ekranda meydana gelen kırılma, çatlama, çizilme gibi problemler ekran değişimi ile çözülebilmektedir.

Notebook Klavye Değişimi

Klavye değişimi, notebookların klavyelerinde meydana gelen problemlerin çözümünde kullanılır. Klavyelerde harfe basmama, harfe çok basma gibi problemler meydana gelir. Bu problemin çözülmesi için ise klavye değişimi yapılması gerekmektedir.

Notebook Batarya Değişimi

Notebooklarda en sık karşılaşılan problemler batarya problemleridir. Notebooklar mekandan bağımsız bir şekilde kullanılması için üretilmektedir. Ancak meydana gelen batarya problemleri notebookların mekandan bağımsız bir şekilde kullanılmasını engeller. Bu nedenle bataryalarda problem meydana gelmesi durumunda bataryanın değişmesi gerekir. Bu durumun başka bir çözüm yöntemi bulunmamaktadır.

Notebook CPU Fan Değişimi

Notebookların fanın da meydana gelen problemlerin çözülebilmesi için CPU fan değişimi hizmetinden faydalanılır. Bu doğrultuda ısınma ve diğer problemlere kısa sürede çözüm bulunur.

Notebook SSD HDD Yükseltme

SSD ve HDD, bilgisayarlarda ki verilerin kalıcı bir şekilde saklanabilmesi için gerekli olan depolama birimidir. Bu depolama biriminin yetersiz gelmesi durumunda SSD ve HDD yükseltme hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Notebook Ram Bellek Yükseltme

Ram bellek pek çok elektronik cihazda bulunan bir depolama alanıdır. Ram belleğin yetersiz gelmesi durumunda yükseltilebilmektedir. Siz de ram bellek yükseltme hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Notebook Anakart Onarım Hizmetleri

Anakart bilgisayarda en önemli parçalardan bir tanesidir. Anakartın bozulması durumunda değiştirilmesi ya da tamir edilmesi gerekir. Aksi takdirde bilgisayarın çalışabilmesi mümkün değildir.

Notebook Veri Kurtarma Hizmeti

Bilgisayarınızda ki verileri sildiğinizde ya da veriler kaybolduğunda üzülmenize gerek yok. Veri kurtarma hizmetimiz kapsamında kaybolan verileri kolayca bulabilirsiniz.

En İyi Notebook Bilgisayar Tamir Bakım

Siz de çeşitli nedenlerden dolayı arızalanan notebooklarınızın en iyi bilgisayar tamir bakım hizmeti kapsamında tamir edilmesini istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizlere sunduğumuz en kaliteli ve güvenilir bilgisayar tamir bakım hizmeti ile bilgisayarınızda ki tüm problemlerin çözülmesini sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almaktır.

Detaylı Yerinde Servis Ücretleri

Servis Hizmeti Adresinizde Göz Önünde Onarım
150 ₺
 • Yerinizde Servis Hizmeti
 • Müdahale süresi 30 Dk.'dır.
 • Servis saatleri 09:00 / 21:00
 • Servis süresi 1 bilgisayar onarımı için 2 saat.
 • Fiyatlarımız ilçelere ve mesai saatleri dışına göre farklılık gösterebilir.
Hizmeti Al !
Yardım Hizmeti Uzak Masaüstü Bağlantısı
100 ₺
 • Uzaktan Yardım Hizmeti
 • Müdahale süresi 15 Dk.'dır.
 • Yardım saatleri 09:00 / 21:00
 • Yardım süresi 1 bilgisayar onarımı için 1 saat.
 • Fiyatlarımız soruna ve mesai saatleri dışına göre farklılık gösterebilir.
Hizmeti Al !
Bakım Anlaşması Yıllık Bakım Anlaşması
75 ₺
 • Aylık Bakım Anlaşması
 • Ofis içi 1 bilgisayar için
 • Servis saatleri 09:00 / 21:00
 • Minimum 5 bilgisayar onarımı için geçerlidir.
 • Fiyatlarımız ilçelere ve bilgisayar sayısına göre farklılık gösterebilir.
Hizmeti Al !
Kurtarma Hizmeti Veri Kurtarma & Dosya Kurtarma
450 ₺
 • Veri Kurtarma Hizmeti
 • Müdahale süresi 30 Dk.'dır.
 • Servis saatleri 09:00 / 21:00
 • Fiziksel arızası olmayan diskler için başlangıç fiyatı.
 • Fiziksel hasar durumunda incelemeden sonra detaylı fiyat verilecektir.
Hizmeti Al !

Referanslar

info@sayebilisim.com
Yakuplu Mah. Yakuplu Cad. No:6 Ceylan Rezidans Kat:3 D:127 34524 Beylikdüzü / İSTANBUL

(Haramidere Metrobüs Durağı Yanı)

Şimdi Ara Canlı Yardım
360-813-6347