Veri & Data Kurtarma

Saye Bilişim Teknik Servis Hizmetleri Olarak 16 Yıllık Tecrübe ve Birikim ile;

İşinde Uzman Profesyonel Bilgisayar Teknisyenleri ile 30 Dk. İçerisinde Kapınızda ve Hizmetinizde.

Firmamız, satış, teknik destek, sarf malzemesi temini ve Periyodik Bakım & Onarım hizmeti ihtiyaçlarını tek çatı altında toplayarak, yerinde teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Veri & Data Kurtarma

Bilgisayarınızdaki çok özel veri ve dataların bir anda ortadan kaybolması yaşayabileceğiniz en can sıkıcı durumlardan bir tanesi olabilir. Üstelik veri kayıplarının ticari işletmelerde ortaya çıkması finansal kayıpların yaşanmasını kaçınılmaz kılmaktadır. Saye Bilişim Teknik Servis Hizmetleri olarak veri & data kurtarma hizmetlerimiz kapsamında en önemli bilgilerinizin geri getirilmesini sağlıyoruz.

Uzay çağında yaşıyor olsak da insanların bilgisayarlarında sakladıkları verilerin sistemsel sorunlar veya internet korsanları tarafından yapılan saldırılar nedeni ile ortadan kaybolması mümkün olabiliyor. Bu durumu tersine çevirmek ve silinen verileri geri getirmek ise tamamen profesyoneller tarafından gerçekleştirilebilecek bir hizmet olması ile ön plana çıkıyor.

Veri & Data Kurtarma Çeşitleri

Saye Bilişim Teknik Servis Hizmetleri olarak veri & data kurtarma konusunda farklı sorunlardan kaynaklanan veri kayıplarını ortadan kaldırmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda faydalanabileceğiniz hizmetleri aşağıdaki şekliyle sıralamak mümkün olacaktır.

Dosya Sistemindeki Hasarlardan Kaynaklı Kurtarma

Bilgisayar sistemlerinde sistem alanı ve veri alanı olmak üzere iki çeşit yapıdan bahsetmek mümkündür. Sistem alanı dosyaların bağlantıları ve adreslerini içeren bir yapıyken veri alanı verilerin doğrudan kaydedildiği alandır. Ancak sistem alanında ortaya çıkan hasarlardan kaynaklı olarak çoğu zaman veri alanındaki dosyalara ulaşmak mümkün olmaz. Bu tarz durumlarda hizmet alabileceğiniz Saye Bilişim Teknik Servis Hizmetleri; sistem alanındaki sorunları gidererek veri alanında saklı tutulan dosyalarınıza erişmenize yardımcı olur.  

Format ve Silinmelerden Kaynaklı Kurtarma

Bilgisayarınızda format attığınızda veya bilinçsiz bir şekilde dosyalarınızı sildiğinizde verilerin kurtarılamayacağını düşünebilirsiniz. Ancak veri & data kurtarma hizmetleri kapsamında forma ve silinme kaynaklı ortadan kaybolan verilerin geri getirilmesi mümkün olabilmektedir. Profesyonel ve titizlik gerektiren bu çalışma otomatik kurtarma programlarının başaramadığı işlevlerin yerine getirilmesini sağlar. Geri Yükleme ve otomatik kurtarma ile bireylerin verileri geri getirme olasılığı %10’lar seviyesindeyken Saye Bilişim Teknik Servis Hizmetleri olarak sunduğumuz dosya kurtarma hizmetinde bu oranı %90’lar seviyesine taşımayı başarıyoruz.

Dosyalardaki Bozulmalardan Kaynaklanan Kurtarma

Office, Adobe ve diğer bilgisayar programlarının yapısında meydana gelen bozulmalardan kaynaklı olarak verilere ulaşmak çoğu zaman mümkün olmayabilmektedir. Dosyalardaki kısmi bozulmalar nedeniyle ortaya çıkan veri kayıplarını Saye Bilişim Teknik Servis Hizmetleri olarak ortadan kaldırmayı vaat ediyoruz. Verilerinizi güvenilir bir şekilde geri getirmeyi başarırken yaşayacağınız maddi ve manevi kayıpların önüne geçilmesini sağlıyoruz.

Fiziksel Hasarlardan Kaynaklanan Kurtarma

Depolama alanlarınızda yaşanan çizilme, kırılma ve nemlenme gibi hasarlardan dolayı veri kayıpları yaşamanız durumunda Saye Bilişim Teknik Servis Hizmetleri veri & data kurtarma hizmetlerinden faydalanarak hayati önem taşıyan dosyalarınızı geri getirebilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Bilgisayar tamir, bakım ve sarf malzeme temini konusunda 16 yıllık tecrübesi ile yüksek standartlarda hizmet sunmayı hedefleyen Saye Bilişim Teknik Servis Hizmetleri; İstanbul’un her noktasında etkin çözümler sunmayı başaran bir marka olmayı başarırken elde ettiği yüksek müşteri memnuniyeti sayesinde yüksek standartlarda hizmet sunmayı başarır. Bilgisayarınızda görülen çeşitli sorunlardan dolayı veri & data kurtarma hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı Yerinde Servis Ücretleri

Servis Hizmeti Adresinizde Göz Önünde Onarım
150 ₺
 • Yerinizde Servis Hizmeti
 • Müdahale süresi 30 Dk.'dır.
 • Servis saatleri 09:00 / 21:00
 • Servis süresi 1 bilgisayar onarımı için 2 saat.
 • Fiyatlarımız ilçelere ve mesai saatleri dışına göre farklılık gösterebilir.
Hizmeti Al !
Yardım Hizmeti Uzak Masaüstü Bağlantısı
100 ₺
 • Uzaktan Yardım Hizmeti
 • Müdahale süresi 15 Dk.'dır.
 • Yardım saatleri 09:00 / 21:00
 • Yardım süresi 1 bilgisayar onarımı için 1 saat.
 • Fiyatlarımız soruna ve mesai saatleri dışına göre farklılık gösterebilir.
Hizmeti Al !
Bakım Anlaşması Yıllık Bakım Anlaşması
75 ₺
 • Aylık Bakım Anlaşması
 • Ofis içi 1 bilgisayar için
 • Servis saatleri 09:00 / 21:00
 • Minimum 5 bilgisayar onarımı için geçerlidir.
 • Fiyatlarımız ilçelere ve bilgisayar sayısına göre farklılık gösterebilir.
Hizmeti Al !
Kurtarma Hizmeti Veri Kurtarma & Dosya Kurtarma
450 ₺
 • Veri Kurtarma Hizmeti
 • Müdahale süresi 30 Dk.'dır.
 • Servis saatleri 09:00 / 21:00
 • Fiziksel arızası olmayan diskler için başlangıç fiyatı.
 • Fiziksel hasar durumunda incelemeden sonra detaylı fiyat verilecektir.
Hizmeti Al !

Referanslar

info@sayebilisim.com
Yakuplu Mah. Yakuplu Cad. No:6 Ceylan Rezidans Kat:3 D:127 34524 Beylikdüzü / İSTANBUL

(Haramidere Metrobüs Durağı Yanı)

Şimdi Ara Canlı Yardım
360-813-6347